کانون مشاوران آفبا

بخوانید، بدانید و جزء نفرات برتر کنکور شوید

10 نکته طلایی در دوره انتخاب رشته
admin 1397-05-16

چند روزی است که نتایج اولیه کنکور سراسری 97 اعلام شده است و حال و هوای بچه های کنکوری در این روزها خیلی خاص و متفاوت است. بعضی از بچه ها از رتبشون  رضایت کامل دارند و فقط به دنبال انتخاب رشته یا دانشگاهی هستند که بیشترین سطح مطلوبیت از لحاظ موقعیت شغلی آینده و .... رو براشون به ارمغان بیاورد.

ادامه مطلب

یک روز تا کنکور 97...
admin 1397-04-06

سلام به شما عزیزان آفبایی! بالاخره زمان موعود فرا رسید, حتما که خیلی از شما هیجان دارید و برخی هم استرس روز کنکور رو دارند , اما بچه ها نگران نباشید, شما تا به اینجای کار رو به خوبی پشت سر گذاشتید پس با امید به خدا و حفظ آرامش آخرین قدم رو هم استوار بر می دارید.
ما امروز قصد داریم مواردی رو خاطر نشان کنیم که در روز کنکور به شدت برایتان کاربردی خواهد بود. لطفاً با دقت موارد زیر رو دنبال کنید:

ادامه مطلب

اعلام زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال 1397
admin 1397-03-27

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارت شرکت در آزمون سراسری سال 1397 همه ی داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی از روز یکشنبه سوم تیر ماه 1397 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

ادامه مطلب

نحوه ی جمع بندی به روش 3 روز یک بار
admin 1397-03-21

سلام به شما عزیزان پر تلاش آفبایی
امروز می خواهیم در مورد جمع بندی صحبت کنیم و به شما روشی کار آمد برای جمع بندی دروس معرفی کنیم., روش جمع بندی به صورت 3 روز یک بار,شما با این روش می توانید تمامی دروس را به طور کامل جمع بندی کنید.

ادامه مطلب

نحوه ی جمع بندی فیزیک
admin 1397-03-19

سلام به شما کنکوری های عزیز آفبا
امروز قصد داریم  در مورد درس فیزیک صحبت کنیم  که در هر دو گروه تجربی و ریاضی بسیار تاثیر گذار و پر اهمیت است , و ممکن است که خیلی از داوطلبان رو دچار مشکل کرده باشد...

ادامه مطلب

نحوه ی جمع بندی زبان انگلیسی
admin 1397-03-17

امیدواریم که در این فرصت های  پایانی ، به مراتب بیشتر و با تلاشی مضاعف به مطالعه ی دروس و جمع بندی مطالبی که از قبل مطالعه کردید بپردازید.
در این مقاله  می خواهیم کمی در مورد درس مهم وبسیار تاثیر گذار زبان انگلیسی صحبت کنیم...

ادامه مطلب

نحوه ی جمع بندی درس شیمی
admin 1397-03-15

سلامی به گرمای تابستان به شما آفبایی های عزیز

می خواهیم در مورد  یکی از درس های بسیار بسیار مهم وتاثیر گذار در کنکور صحبت کنیم که در کنکور های چند ساله گذشته  سطح سوالات مطرح شده از این درس در کنکور هم بالاتر رفته و به قولی سخت تر شده است و اون درسی نیست  به جز درس شیمی.

ادامه مطلب

نحوه ی جمع بندی عربی
admin 1397-03-12

سلام به همه ی کنکوری های عزیز

بچه ها می رسیم به یکی از درس های عمومی که میانگین درصدی که در کنکور توسط داوطلبان زده شده، بعد از درس ادبیات فارسی، پایین ترین درصد را به خود اختصاص داده است...

ادامه مطلب

نحوه ی جمع بندی زیست گیاهی
admin 1397-03-09

در این مقاله قصد داریم  در مورد جمع بندی درس زیست گیاهی صحبت کنیم ,و به بیان نکاتی بپردازیم که به شما در جمع بندی این درس مهم کمک خواهد کرد...

ادامه مطلب

معجزه در ماه پایانی
admin 1397-03-07

کمتر از یک ماه به کنکور سراسری مانده است و بچه های کنکوری در این بازه زمانی به 3 دسته تقسیم می شوند ، گروه اول کسانی که تا به الان خیلی خوب درس خوانده اند و از شرایط موجود رضایت کامل دارند.
گروه دوم ، داوطلبانی که تا به امروز تلاش کرده اند ولی نه در حد ایده آل و در حال حاضر خیلی از سطح علمی خود راضی نیستند و اما گروه آخر شامل بچه هایی است که تازه الان بخودشون آمده اند و با انبوهی از مطالب انباشته شده و صدها راه نرفته مواجه اند و به هیچ وجه با وضعیت امروز خود کنار نمی آیند.

ادامه مطلب

اهمیت شرکت درآزمون های آزمایشی جامع
admin 1397-03-06

خیلی از داوطلبان در مورد اهمیت آزمون های آزمایشی از ما سؤال می پرسند. ما در این مقاله قصد داریم چندین مورد از فواید و اهمیت شرکت در آزمون های جامع رو بررسی کنیم:

ادامه مطلب

خسته شدم!
admin 1397-02-29

خیلی از بچه ها این روز ها که برای مشاوره به ما مراجعه می کنند, اغلب گلایه می کنند   که واقعاً خسته شده ام، نمی توانم مثل قبل درس بخوانم و تمرکز کنم، انگار خیلی بیخیال شدم و از این بابت بسیار نگرانم و...


ادامه مطلب

هنوز فرصتی باقی مانده؟!
admin 1397-02-24

خیلی از داوطلبان از الان تا زمان کنکور را فاصله ای نمی بینند و می گویند: "دیگر به کنکور رسیدیم و زمانی باقی نمانده!" ما با این نظر به شدت مخالفیم!

ادامه مطلب

۴ قانون کنترل ذهن
admin 1396-12-23

دوستان آفبایی ذهن جادوگر بدن انسان هستش یکی از روش های افزایش تمرکز هم  کنترل ذهن است. پس اگر یاد بگیریم که چگونه ذهن خود را کنترل کنیم، آنگاه افکارمان را مدیریت کرده ایم و در نتیجه تمرکز ما افزایش می یابد.

ادامه مطلب

مراحل ثبت‌نام‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون کنکور
admin 1396-03-19

آفبایی های عزیز ثبت نام کنکور شروع شده است و ما سعی کردیم در این مقاله مراحل ثبت نام کنکور را به صورت ساده و کامل برای شما بیان کنیم.

ادامه مطلب

اطلاعاتی که هر داوطلب کنکور باید برای ثبت نام کنکور بداند
admin 1396-01-20

آفبایی های عزیز ثبت نام کنکور شروع شده است و ما سعی کردیم در این مقاله اطلاعات مورد نیاز را برای ثبت نام را در اختیار شما قرار بدهیم.

ادامه مطلب